Sunway Products Limited

Uczciwość, szacunek dla zawodu, innowacja, wartość

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

Orzecznictwo
dobra jakość Mocna latarka LED na sprzedaż
dobra jakość Mocna latarka LED na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Sunway Products Limited

1 2 3 4 5 6 7
Sunway Products Limited Sunway Products Limited Sunway Products Limited Sunway Products Limited Sunway Products Limited Sunway Products Limited Sunway Products Limited
Building Office Production line Meetting Certificates Heying Fair

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
marki : Sunway, Blocklite
Ilość pracowników : 400~600
Coroczne wyprzedaże : 15000000-30000000
Rok założenia : 2007
pc Export : 80% - 90%
Nasze usługi :

Sunway to profesjonalny producent specjalizujący się w pracach badawczo-rozwojowych, produkcji i zastosowaniu latarki LED, oświetlenia kempingowego LED, światła do grilla, świateł do nakrycia głowy, świateł rowerowych LED itp. Z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji diod LED, Sunway dość dobrze rozumie każdego klienta wymagania i dedykuje, aby zapewnić doskonały system obsługi klienta z dobrze wyszkolonym, silnym i wykwalifikowanym zespołem serwisowym z doskonałą obsługą przedsprzedażną i posprzedażną.

Pomoc techniczna:

Sunway nadal będzie inwestować w swój zespół R & D, aby zapewnić najwyższy poziom kompetencji. Zespół ten składa się z specjalistów zajmujących się rozwiązywaniem problemów związanych z integracją projektowania zasilania, zarządzania ciepłem, rozwiązań optycznych, sterowania cyfrowego, konstrukcji mechanicznych i technologii LED. Wysiłki te pozwoliły nam jako pierwsi zaoferować szeroką gamę opraw oświetleniowych LED do oświetlenia funkcjonalnego, które można z łatwością wykorzystać do modernizacji konwencjonalnych instalacji oświetleniowych.

Zapewnienie jakości :

Ścisłe przestrzeganie międzynarodowych standardów jakości i środków kontroli obniża koszty konserwacji w celu zwiększenia efektywności biznesowej, a każdy nowy produkt jest testowany przez niezależne centrum testowe, zapewniając, że wszystkie pliki IES są uczciwe i nienaganne niezawodność produktu. Ponadto globalna pisemna gwarancja towarzyszy każdy produkt Sunway gwarantujący pełne zadowolenie klienta.

Obsługa serwisowa:

Obsługuj każdego klienta z unikalnym systemem operacyjnym. Nasi doświadczeni specjaliści LED świadczą kompleksowe usługi doradcze w zakresie rozwiązań oświetleniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb, które podnoszą wizerunek marki i przewyższają oczekiwania klientów.

Wsparcie dostawy:

Nasza miesięczna zdolność wynosi do 50 000 sztuk w oparciu o liczne zaawansowane urządzenia do eksperymentowania i pełną automatyczną linię produkcyjną. Tak więc możemy zagwarantować czas dostawy i zrobić OEM dla klientów, którzy mają zapotrzebowanie.

Wsparcie biznesowe:

SUNWAY WARTOŚĆ KAŻDĄ MOŻLIWOŚCI DO POPRAWY I REALIZACJI WSPÓŁPRACY Z WYGRANĄ Z NASZYMI PARTNERAMI.

SUNWAY tutaj ogłosić następujące warunki usług:

1. Twoje zapytanie dotyczące naszych produktów lub cen zostanie udzielone w ciągu 24 godzin.

2. Dobrze wyszkolone i doświadczone sztaby, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania w płynnym języku angielskim.

3. OEM i ODM z zadowoleniem, nasz profesjonalny dział badawczo-rozwojowy zrealizuje Twoje indywidualne rozwiązanie oświetleniowe.

4. Oferta dystrybucyjna jest oferowana dla unikalnego projektu i niektórych naszych obecnych modeli.

5. Ochrona Twojego obszaru sprzedaży, pomysły na projekt i wszystkie twoje prywatne informacje.
6. Próbki są dostępne.

Wsparcie po sprzedaży:

W przypadku usług posprzedażnych oferujemy 2-letnie lub 5-letnie gwarancje jakości produktów oświetleniowych, dożywotnią konserwację, bezpłatne szkolenia i wskazówki dotyczące instalacji oraz regularne kontrole sprzedawanych produktów. Będziemy również śledzić sytuację dotyczącą produktu, kontaktując się z klientami za pomocą telefonu i rozwiązując problemy klienta w odpowiednim czasie.

W okresie gwarancyjnym nie będziemy pobierać żadnych opłat za konserwację, usługi i materiały. Jeśli minie okres gwarancyjny, będziemy pobierać opłaty tylko za te materiały.


Począwszy od daty dotarcia produktu do klienta i podpisania do akceptacji, wszystkie szkody spowodowane przez człowieka, przypadkowe uszkodzenia i uszkodzenia spowodowane przez nadużycia nie są objęte gwarancją.

Cenimy Twoje opinie i skargi, pomagają nam pozostać w kontakcie z Twoimi potrzebami i ulepszać nasze usługi.

Wsparcie dla LED Lights Design:

Masz świetny pomysł, ale nie wiesz, jak to zrobić?

Sunway zapewnia doradztwo i wskazówki techniczne dotyczące produktów oświetleniowych LED i projektowania zorientowanego na klienta, zarówno w telefonie, jak i e-mailu, i zapewnia cały zestaw rozwiązań produktowych.

Zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub opracowania nowych produktów!

Szczegóły kontaktu
Sunway Products Limited

Osoba kontaktowa: Mrs. Erin Duan

Tel: 86-755-294511863

Faks: 86-755-22632310

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)